Hasseletum Logo Fifty One International Logo Fifty-One Club

Hasseletum

/ Links

PEET-CLUB/

Fifty-One Club Hasselt

20.00u – 1ste + 3de dinsdag   
Holiday Inn   Kattegatstraat 1    B-3500 Hasselt
www.51hasselt.be

JUMELAGE AVEC  /  VERBROEDERD MET

Fifty-One Club Liège-Congres

19.30u – 2de + 4de woensdag   
Restaurant Le Coq'Ard   Rue Surlet 37
Agliata Eduardo   +32 (0)4 233 80 75   
e.agliata@avocat.be

Fifty-One Club Genk

20.00u – 1ste + 3de donderdag
Sint-Maarten   Stationsstraat 13   B-3600 Genk
Lindekens Jean  +32 (0)475 46 23 05     
jean.lindekens@acc-ver.be

Fifty-One Club Haspengouw

2de + 4de donderdag
Het Magazijn   Korenstraat 2   B-3740 Bilzen
Beckx Bert  +32 (0)477 95 90 64    
bert.beckx@skynet.be

Fifty-One Club Genk Laetitia Ladies

1ste woensdag   
Lokaal St.-Maarten   Stationstraat 13   B-3600 Genk
Schreurs Goele  +32 (0)89 35 86 66 
g.schreurs@telenet.be

Fifty-One Club Maastricht

19.30u – 1ste + 3de woensdag   
Hotel Van Der Valk   Nijverheidsweg 35   NL-6227 AL Maastricht
Goosens Frans   +31 (0)46 4810308
alnego@home.nl

Fifty-One Club St.Truiden

20.00u – 1ste + 3de donderdag   
Luc Withofs   Tongersesteenweg 150   B-3800 Sint-Truiden 
Claesen Jos   +32 (0)498 90 68 00  
jos.claesen@skynet.be

Fifty-One Club Tongeren

20.00u – 1ste + 3de donderdag   
Hoeve Dewalleff   Tikkelsteeg 13   B-3770 Millen – Riemst
Cilissen Nico   +32 (0)486 13 15 11

Fifty-One Club 't Zand

1ste + 3de donderdag
Haesendonckx Leo   +32 (0)486 64 39 21   
lhaesedonckx@skynet.be

Fifty-One Club De Dommel

1ste + 3de dinsdag   
Restaurant Fleurie   baan naar Bree 27   3990 Peer
Van Rintel Sven   +32 (0)495 53 01 90   
interdeco@skynet.be

Fifty-One Club Noord-Limburg

20.00 – 2de + 4de dinsdag   
Kompenhof   Hamonterweg 164   B-3910 Sint-Huibrechts-Lille
Litiere Pierre   +32 (0)476 20 53 86   
litiere_pierre@skynet.be

Fifty-One Club Venlo Ladies

2de dinsdag   
Hotel Valuas  St. Urbanusweg 9   NL-5914 CA Venlo
Bockholts Maya   +31 (0)6 10447746   
mbockholts@hotmail.com

Fifty-One Club Venlo Men

19.30u – 1ste + 3de maandag   
Hotel Valuas   St. Urbanusweg 9   NL-5914 CA Venlo
van den Bogaard Stef

Fifty-One Club De Teuten

20.30u – 1ste + 3de maandag   
Restaurant Kompenhof   Hamonterweg 164   B-3910 Neerpelt
Lauwers Rob   +32 (0)11 64 01 68

Fifty-One Club Maaseik

2de + 4de dinsdag   
De Loteling   Willibrordusweg 5   B-3680 Maaseik
Luytten Danny   +32 (0)89 77 31 28   
dluyten@euphonynet.be